Meist

Autoremont, õlivahetus, keretööd, autovärvimine, auto korraline hooldus, rehvitööd

Laagri Autoteenindus OÜ alustas tegevust 2015 aasta kevadel Saue vallas Laagris, Maksimarketi taga asuval territooriumil. Asume vaid 10 minuti autosõidu kaugusel Nõmme keskusest.

Teostame hooldust ja autoremonti sõiduautodele, maasturitele ning pakiautodele. Levinumad tööd meie töökojas on rehvivahetus koos rataste tasakaalustamisega, õli ja filtrite vahetus, pidurite, sildade, summutite jne. remont.

Samuti teostame autode kere- ja värvitöid, kasutades Euroopa juhtiva autovärvide tootja SpiesHecker materjale. Lisaks pakume ka autode poleerimist, vahatamist ning müügieelset ettevalmistust.

Vähem aeganõudvate tööde teostamise ajal on tänu vahetule lähedusele meie klientidel hea võimalus külastada Laagri Maksimarketit või Bauhofi samal ajal, kui meie hoolitseme Teie auto eest. Kui aga Teie auto jääb pikemaks ajaks meie hoolde seoses värvitööde või mõne muu aeganõudvama autoremonditööga, pakume oma klientidele soodsat asendusautot.

Meie jaoks tähendab kvaliteetne autoteenindus operatiivset tegutsemist, taskukohast hinda ning loomulikult eelkõige hoolikat korrektset tööd.

 

Su auto vajab remonti?

Laagri Autoteenindus OÜ meeskond
Autoremont Laagris

Oleme avatud E-R 9.00-17.00​

Monumendi 2
(Pärnu mnt. 560a) Laagri

Su auto vajab remonti, hooldust, värvimist? 

Jäta meile oma kontaktid ja meie ekspertid võtavad sinuga varsti ühendust!

Kiirete küsimuste või murega helistage 5545926

helista

Kiirete küsimuste või mure pärast helistage

külasta meid

Asume Laagris Maksimarketi taga asuval territooriumil

kirjuta

Vastame hiljemalt 24h jooksul.